Nożyczki kosmetyczne

Nożyczki kosmetyczne

Te pierwsze pary, które powstały w manufakturze Renomed dały początek całej linii produktów kosmetycznych. Wyjątkowo ostre i precyzyjne, bezpieczne i sterylne – spełniają oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Nożyczki kosmetyczne
CS1

149 zł

Nożyczki kosmetyczne dla niemowląt

Nożyczki kosmetyczne
CS2

99 zł

Nożyczki kosmetyczne
CS4

149 zł

Nożyczki kosmetyczne
CS6

149 zł

Nożyczki kosmetyczne
CS7

149 zł

Odtwórz wideo

Nożyczki kosmetyczne
CS8

119 zł

Pęseta kosmetyczna
CT1

59 zł

Pęseta kosmetyczna
CT2

59 zł

Cążki do paznokci
CN1

149 zł

Cążki do paznokci
CN2

199 zł

Zestawy

Precyzyjne i piękne akcesoria do manicure i paznokci w jednym miejscu. Zestaw Cubo oraz Tubo to starannie przemyślany zestaw nożyczek kosmetycznych oraz minimalistyczny i wygodny stojak. Został on zaprojektowany tak, aby harmonijnie współgrać z kształtem nożyczek Renomed.

Nożyczki, od których się zaczęło…

Linia Cosmetic została zaprojektowana tak, aby zagwarantować komfort każdemu użytkownikowi – niezależnie od tego czy są to codzienne potrzeby domowników, czy profesjonalna obsługa zabiegów kosmetycznych. Pozwalają na staranną pielęgnację stóp i dłoni u dorosłych oraz dzieci.

W kolekcji Cosmetics znajdują się m.in. uniwersalne małe nożyczki do manicure oraz wersja profilowana z jednym cieńszym ostrzem, przeznaczona do obcinania skórek u nasady paznokcia oraz z boku. Każda para z linii specjalistycznej Cosmetic została skonstruowana tak, aby odpowiadać na precyzyjne potrzeby. Modele przeznaczone głównie do pedicure będą miały zatem większy rozmiar, tak aby ułatwić pielęgnację stóp. Ostrza nożyczek dla dzieci zostały zaokrąglone i zakończone kulką, dzięki czemu można z nich korzystać w pełni bezpiecznie i komfortowo, bez obawy, że dziecko lub niemowlę zostanie ukłute lub zranione podczas obcinania paznokci.

Ponadto w kolekcji Cosmetic znalazła się propozycja dla panów, którzy chcą profesjonalnie zadbać o swoją brodę oraz wąsy. Precyzyjne kształtowanie zarostu będzie szybkie i proste dzięki doskonałemu zaostrzeniu oraz zaokrąglonym końcówkom. Kolekcja Cosmetic to komfort użytkowania i precyzyjna pielęgnacja. Delikatne zmiany w konstrukcji nożyczek o różnym przeznaczeniu pozwalają zadbać w pełni o dłonie oraz stopy.

Wyjątkowe opakowanie

Do każdej pary nożyczek można dokupić z precyzyjnie wykonane opakowanie z drewna. Opakowanie otrzymało w 2019 nagrodę za design.

Zobacz także