UNIVERSAL_1600

NOŻYCZKI UNIWERSALNE

Zawsze pod ręką, zawsze ostre i gotowe do działania. Nożyczki z kolekcji Universal to odpowiedź na rozmaicie różne potrzeby, które mogą przytrafić się w domu lub w biurze. Jeśli trzeba przyciąć lub pociąć coś drobnego, papier, tekturę, sznurek, pomóc sobie w kuchni lub w warsztacie – te nożyczki będą pasować idealnie.

UNIWERSALNE NOŻYCZKI CODZIENNEGO UŻYTKU

Cała linia Universal to modele do codziennego użytku. Zwykłe nożyczki proste dostępne są zarówno w opcji z zaokrąglonymi przedłużonymi ostrzami, jaki i w wersji ze spiczastymi końcówkami. W zależności od upodobań i charakteru codziennych potrzeb, można odpowiednio dobrać parę, która będzie pasować idealnie. Jeśli chcemy, aby nożyczki były ogólnodostępne i w zasięgu młodszych dzieci, wybierzemy te z zaokrąglonymi końcówkami, jeśli chcemy żeby były praktyczne i wielofunkcyjne, możemy wybrać te ze spiczastymi zakończeniami.

W ramach linii Universal dostępne są również nożyczki o wyjątkowym profilu – model SuperCut to połączenie ostrza z nacięciami z ostrzem o kształcie brzytwy. Takie zestawienie pozwala na cięcie różnorodnych tkanin, nawet tych mocnych, o grubym splocie. Cała kolekcja Universal to zestaw propozycji, który ułatwia pracę z różnego typu materiałami – czy to w ramach hobby, czy też przy codziennych domowych obowiązkach.