Universal collection

Nożyczki uniwersalne

Zawsze pod ręką, zawsze ostre i gotowe do działania. Nożyczki z kolekcji Universal to odpowiedź na rozmaicie różne potrzeby, które mogą przytrafić się w domu lub w biurze. Jeśli trzeba przyciąć lub pociąć coś drobnego, papier, tekturę, sznurek, pomóc sobie w kuchni lub w warsztacie – te nożyczki będą pasować idealnie.

Nożyczki uniwersalne
US1

185 zł

nożyczki renomed w pudełku z narzędziami

Nożyczki uniwersalne
US2

190 zł

Nożyczki 
US3 SuperCut

190 zł

Nożyczki uniwersalne
US4

125 zł

Odtwórz wideo

Nożyczki uniwersalne do codziennego użytku

Cała linia Universal to modele do codziennego użytku. Zwykłe nożyczki proste dostępne są zarówno w opcji z zaokrąglonymi przedłużonymi ostrzami, jaki i w wersji ze spiczastymi końcówkami. W zależności od upodobań i charakteru codziennych potrzeb można odpowiednio dobrać parę, która będzie pasować idealnie. Jeśli chcemy, aby nożyczki były ogólnodostępne i w zasięgu młodszych
dzieci, wybierzemy te z zaokrąglonymi końcówkami. Jeśli chcemy, żeby były praktyczne i wielofunkcyjne, możemy wybrać te ze spiczastymi zakończeniami.

W ramach linii Universal dostępne są również nożyczki o wyjątkowym profilu – model SuperCut
to połączenie ostrza z nacięciami z ostrzem o kształcie brzytwy. Takie zestawienie pozwala przede wszystkim na cięcie
różnorodnych tkanin, nawet tych mocnych, o grubym splocie. Cała kolekcja Universal to zestaw propozycji, który ułatwia pracę z różnego typu materiałami – czy to w ramach hobby, czy też przy codziennych domowych obowiązkach.

Wyjątkowe opakowanie

Do każdej pary nożyczek można dokupić z precyzyjnie wykonane opakowanie z drewna. Opakowanie otrzymało w 2019 nagrodę za design.

opakowania-renomed

Zobacz także