Nożyczki wędkarskie

Nożyczki wędkarskie

Linia nożyczek Fishing to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów naszego portfolia od kilku lat. Pośród nożyczek wędkarskich można znaleźć między innymi nożyczki do wędkarstwa muchowego, wędkarstwa karpiowego oraz specjalistyczne nożyczki do cięcia plecionek oraz przygotowania much wędkarskich.

Nożyczki wędkarskie FlyTier Curved

175 zł

Nożyczki wędkarskie FlyTier Straight

165 zł

Nożyczki wędkarskie BCS

300 zł

Nożyczki FS8 SUPER CUT

190 zł

Odtwórz wideo

Nożyczki FS1

99 zł

Nożyczki FS2

99 zł

Nożyczki FS3

125 zł

Nożyczki FS4

125 zł

Nożyczki FS5

180 zł

Nożyczki FS6

180 zł

Nożyczki FS7

180 zł

Nożyczki FS9 XLB

190 zł

Nożyczki FS10 XLB

190 zł

Nożyczki wędkarskie tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów

Modele z kolekcji wędkarskiej stworzone zostały do pracy w każdych warunkach. Doskonały materiał,
sterylność i ostrość gwarantują odporność na wilgoć, zamaczanie oraz pozwalają na swobodę i precyzyjność przy przygotowywaniu wędkarskiego osprzętu i różnego rodzaju przynęt.
W zależności od upodobań oraz typu połowów, z całej linii Fly Fishing można skompletować zestaw, który będzie posiadł odpowiednie profilowanie oraz wielkość ostrzy.

Ta kolekcja przeznaczona jest przede wszystkim do precyzyjnego przygotowywania sztucznychmuch oraz cięcia plecionek. W ramach linii Fly Fishing dostępne są nożyczki w trzech wielkościach: małe, średnie i duże. Wszystkie dostępne są w dwóch profilach – z ostrzami prostymi oraz z ostrzami odgiętymi. Dodatkowo możemy wybrać modele o typu tępe-tępe, ostre-ostre oraz wyjątkowe profilowanie typu SuperCut (ostrze z nacięciami połączone z ostrzem w kształcie brzytwy).
Niezawodne i podręczne.

Wyjątkowe opakowanie

Do każdej pary nożyczek można dokupić z precyzyjnie wykonane opakowanie z drewna. Opakowanie otrzymało w 2019 nagrodę za design.

Zobacz także