FISHING_1600

NOŻYCZKI WĘDKARSKIE

Starannie dopracowana linia, która da wiele przyjemności każdemu wędkarzowi. To produkty, które cieszą się wyjątkowym powodzeniem więc w ofercie znalazła się cała gama nożyczek z bardzo precyzyjnym przeznaczeniem – znajdziemy tutaj specjalne modele do fly fishing, carp fishing czy BASS fishing. Wytrawny i początkujący wędkarz, amator i specjalista – każdy znajdzie swoją ulubioną parę.

TWORZONE PRZEZ PASJONATÓW DLA PASJONATÓW

Modele z Fishing Collection stworzone zostały do pracy w każdych warunkach. Doskonały materiał, sterylność i ostrość gwarantują odporność na wilgoć, zamaczanie oraz pozwalają na swobodę i precyzyjność przy przygotowywaniu wędkarskiego osprzętu i różnego rodzaju przynęt. W zależności od upodobań oraz typu połowów, z całej linii Fly Fishing można skompletować zestaw, który będzie posiadł odpowiednie profilowanie oraz wielkość ostrzy.

Ta kolekcja przeznaczona jest przede wszystkim do precyzyjnego przygotowywania sztucznych much oraz cięcia plecionek. W ramach linii Fly Fishing dostępne są nożyczki w trzech wielkościach: małe, średnie i duże. Wszystkie dostępne są w dwóch profilach – z ostrzami prostymi oraz z ostrzami odgiętymi. Dodatkowo możemy wybrać modele o typu tępe-tępe, ostre-ostre oraz wyjątkowe profilowanie typu SuperCut (ostrze z nacięciami połączone z ostrzem w kształcie brzytwy). Niezawodne i podręczne.