News

The FlyTier – dlaczego każdy wędkarz muchowy musi je mieć?

 

The FlyTier — najgorętsze słowo nadchodzących sezonów wędkarstwa muchowego. To uniwersalne rozwiązanie dla profesjonalnych muszkarzy, które rozszerza linię nożyczek wędkarskich Renomed o kolejny specjalistyczny produkt.

 

Wykonaj wymarzone muchy wędkarskie.

Nożyczki do wędkarstwa muchowego The FlyTier marki Renomed pozwolą Ci w prosty i precyzyjny sposób stworzyć małe i średnie suche muchy. Dzięki nim wykonasz także wymarzone nimfy i flymphs. Ten model nożyczek świetnie sprawdzi się do przygotowania pajączków, a nawet much z włosiem jelenia. Dzięki nim pożegnasz się z problemem ciężko tnących się materiałów. Tworzywa takie jak pianki i sztuczne skóry, również nie będą już żadnym wyzwaniem.

Wędkarstwo muchowe nigdy nie było przyjemniejsze.

The FlyTier to nożyczki wędkarskie średniego rozmiaru łączące w sobie dwie unikatowe funkcje: SuperCut i Big Loops. SuperCut to specjalny rodzaj ostrza, które umożliwia cięcie dużego wachlarza materiałów. Od teraz każde wykonane przez Ciebie przecięcie będzie wyjątkowo precyzyjne. Natomiast Big Loops w znaczący sposób poprawią komfort twojej pracy. To powiększone uchwyty, które sprawiają, że używanie The FlyTier staje się wyjątkowo wygodne. Te profesjonalne nożyczki wędkarskie sprawią, że twoje muchy będą jeszcze bardziej precyzyjne, a ich tworzenie jeszcze przyjemniejsze.

Nożyczki do wędkarstwa muchowego Renomed — wybierz ostrza idealne dla siebie.

Nożyczki do wędkarstwa muchowego The FlyTier stworzone zostały z dwoma różnymi rodzajami ostrza, tak aby w najlepszy sposób odpowiadać potrzebom zarówno początkujących, jak i profesjonalnych wędkarzy muchowych. Możesz wybrać pomiędzy ostrzami prostymi i odgiętymi. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj posiada ostre końcówki i funkcję SuperCut. To specjalny rodzaj ostrza. Jedno z nich posiada mikro ząbki, a drugie jest ostrzem typu brzytwowego. Połączenie to sprawia, że nożyczki nabierają wyjątkowych właściwości i stają się wytrzymalsze. W ten sposób wędkarstwo muchowe zyskuje naprawdę profesjonalne narzędzia do pracy.

renomed-fly-tier-fishing-scissors

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *