News

Renomed Pro Members

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o rozpoczęciu współpracy z prawdziwymi pasjonatami z dziedziny wędkarstwa muchowego. Z przyjemnością przedstawiamy Wam Fabien’a Moulin (Norwegia) oraz Tommiego Simonsen ( Norwegia). Oboje bedą członkami zespołu profesjonalistów!

Tommy Simonsen

Urodziłem się również w roku 1981 jak marka Renomed. Jest ojcem trójki dzieci i zajmuję się wędkarstwem odkąd skończyłem 18 lat. Wędkuje odkąd pamiętam, a swoją pierwszą wędkę dostałem na koniec szkoły w 1996 roku.

Zajmowałem się przygotowywaniem much wędkarskich od długiego czasu ale dopiero od paru lat poświęcam temu praktycznie każdy dzień. Jestem również szczęściarzem, ponieważ dwukrotnie dotrzeć do finału w Międzynarodowych Zawodach w Wiązaniu Much w Norwegii.

Moja pasja do wiązania much oraz wędkarstwa muchowego nigdy nie osłabnie. Jest to hobby, które daje radość oraz poczucie spełnienia.

Fabien Moulin

Jestem Fabien Moulin i pochodzę z Szwajcarii. Od ponad 9 lat mieszkam w Norwegii. Wędkuje głownie na dzikie pstrągi używając suchych much. Wędkarstwo muchowe oraz wiązanie much są moją pasją, ale przygotowanie skrzydlatych mokrych much jest moja obsesją.

Lubię przygotowywać różnego rodzaju muchy, ponieważ każda z kategorii ma swoje wzory oraz techniki.

Przygotowywanie much wędkarskich to fantastyczna sprawa!

Instagram

Jon Hanson

Mam na imię Jon Hanson. Jestem wędkarzem muchowym oraz pasjonatem przygotowywania much wędkarskich. Zajmuje się moim hobby od 1996 roku, natomiast od 2004 zacząłem również pracować w tej branży. Wędkuje oraz przygotowuje muchy na większość europejskich gatunków, ale najbardziej lubię wędkować na pstrąga brązowego oraz czawicze.

REN_promembers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *