News

Renomed Pro Members

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o rozpoczęciu współpracy z prawdziwymi pasjonatami z dziedziny wędkarstwa muchowego.

Z przyjemnością przedstawiamy Wam Fabien’a Moulin (Norwegia), Guido Lauff’a (Niemcy), Alexey’a Zorin’a (Syberia Rosja), Jon’a Hansson’a (Szwecja) oraz  Tommiego Simonsen (Norwegia). Wszyscy  dołączyli do naszego zespołu profesjonalistów!

Fabien Moulin

Jestem Fabien Moulin i pochodzę z Szwajcarii. Od ponad 9 lat mieszkam w Norwegii. Wędkuje głownie na dzikie pstrągi używając suchych much. Wędkarstwo muchowe oraz wiązanie much są moją pasją, ale przygotowanie skrzydlatych mokrych much jest moja obsesją.

Lubię przygotowywać różnego rodzaju muchy, ponieważ każda z kategorii ma swoje wzory oraz techniki.

Przygotowywanie much wędkarskich to fantastyczna sprawa!

Instagram | Facebook

Guido Lauff

Nazywam się Guido Lauff i pochodzę z Niemiec. Wędkuje odkąd mam sześć lat, mój tata zawsze zabierał mnie ze sobą i od tego wszystko się zaczęło. W 1996 roku, dzięki przyjacielowi zająłem się wędkarstwem muchowym.

Wędkuje praktycznie na terenie całych Niemiec. W moim ojczym kraju jest wiele pięknych rzek, gdzie występują takie gatunki ryb jak lipień, pstrąg, brzana, łosoś, pstrąg morski, nosal, kleń oraz wiele innych. Dlatego to się nigdy nie nudzi!

Instagram | Facebook

Alexey Zorin

Cześć, jestem Alexey Zorin. Pochodzę z Syberii.  Jestem muszkarzem i chętnie poluje na lipienia. Zajmuję się wiązaniem much oraz wędkarstwem muchowym od ponad pięciu lat. Nie ma nic lepszego niż złowienie ryby na przygotowaną przez siebie „muchę”.  Uwielbiam przygotowywać własne przynęty, w szczególności używając do tego wysokiej jakości narzędzi takich jak nożyczki Renomed!

Instagram | Facebook

Tommy Simonsen

Urodziłem się w roku 1981, tak jak marka Renomed. Jestem ojcem trójki dzieci i zajmuję się wędkarstwem odkąd skończyłem 18 lat. Wędkuje odkąd pamiętam, swoją pierwszą wędkę dostałem na koniec szkoły w 1996 roku.

Zajmowałem się przygotowywaniem much wędkarskich od długiego czasu ale dopiero od paru lat poświęcam temu praktycznie każdy dzień. Jestem również szczęściarzem, ponieważ dwukrotnie udało mi się dotrzeć do finału w Międzynarodowych Zawodach w Wiązaniu Much w Norwegii.

Moja pasja to wiązanie much oraz wędkarstwo muchowe. To nigdy nie osłabnie. Jest to hobby, które daje radość oraz poczucie spełnienia.

Instagram | Facebook

Jon Hanson

Mam na imię Jon Hanson. Jestem wędkarzem muchowym oraz pasjonatem przygotowywania much wędkarskich. Zajmuje się moim hobby od 1996 roku, natomiast od 2004 zacząłem również pracować w tej branży. Wędkuje oraz przygotowuje muchy na większość europejskich gatunków, ale najbardziej lubię wędkować na pstrąga brązowego oraz czawicze.

Instagram | Facebook

Takehiro Sasaki

Takehiro Sasaki pochodzi z Japonii, gdzie mieszka oraz żyje wraz z żoną i synem. Pracuje dla C&F Design. Jak sam mówi jest szczęśliwcem , ponieważ wiązanie much oraz wędkarstwo muchowe są jego hobby i pracą.W ciągu sezonu jego codzienną rutyną jest wędkowanie oraz wiązanie małych, suchych much przy pomocy nożyczek Renomed.

Instagram

5/5 - (4 votes)
REN_promembers