News

Nożyczki Renomed na YouTube

Ponieważ nasza firma jest manufakturą, każdy egzemplarz tworzony jest z największą starannością. Aby nasze nożyczki służył klientom na lata, każdy projekt dopracowywany jest w najdrobniejszych szczegółach. Filmy, które mogą Państwo zobaczyć na kanale Renomed, jak najwierniej oddają ponadczasowy design oraz wyjątkowość oferowanych przez nas nożyczek.

Każdy model nożyczek przedstawiony w formie wideo.

Wielu naszych klientów przed zakupem chciałoby jak najlepiej zapoznać się z dostępnymi wzorami nożyczek. Jest to zupełnie zrozumiałe, jednak zdjęcia nie zawsze oddają w pełni kształt czy wygląd naszych modeli. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć prezentacje w formie krótkich filmów, aby mogli Państwo jak najlepiej zapoznać się z dostępnymi na stronie Renomed nożyczkami.

Jak wygląda produkcja nożyczek Renomed od kulis

Niedostępne dla nikogo wcześniej sceny pokazują, z jak wielką dbałością o każdy detal tworzone są nasze produkty. Jesteśmy rodzinną firmą, w której za jakość produktów odpowiadają przede wszystkim ludzie. Chcielibyśmy aby nasza praca była dla Was bardziej dostępna i żebyście mogli zobaczyć, jak wiele profesjonalizmu wkładamy w każdy stworzony przez nas egzemplarz.

Dostępne filmy

Dotychczas na naszym kanale Renomed znalazły się filmy prezentujące osiem modeli nożyczek, w tym nożyczki dla dzieci CS1. Dodatkowo opublikowany został film w którym mogą Państwo zapoznać się z produkcją nożyczek, jako jednym procesem, oraz najnowszy film, w którym zobaczycie Państwo, jak ostrzymy nasze nożyczki.

nożyczki Renomed na You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *