COSMETIC_1600

NOŻYCZKI KOSMETYCZNE

Linia nożyczek Cosmetic to jedna z najbardziej popularnych naszych serii, która towarzyszy nam od założenia firmy. Przez wiele lat stworzyliśmy oraz udoskonaliliśmy wiele nożyczek kosmetycznych. Pośród nich można znaleźć między innymi: nożyczki kosmetyczne do paznokci, nożyczki kosmetyczne do skórek, bezpieczne nożyczki dla dzieci oraz niemowląt oraz uniwersalne nożyczki manicure.

FISHING_1600

NOŻYCZKI WĘDKARSKIE

Linia nożyczek Fishing to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów naszego portfolia od kilku lat. Pośród nożyczek wędkarskich można znaleźć między innymi nożyczki do wędkarstwa muchowego, wędkarstwa karpiowego oraz specjalistyczne nożyczki do cięcia plecionek oraz przygotowania much wędkarskich.

UNIVERSAL_1600

NOŻYCZKI UNIWERSALNE

Nożyczki z linii Universal to produkty codziennego użytku, które znajdą swoje zastosowanie w domu lub biurze. Wsród produktów tego segmentu oferujmy nożyczki do cięcia papieru, tektury, nici oraz do ogólnego użytku biurowo – domowego.

CUT_1600

NOŻYCZKI MEDYCZNE

Historia linii nożyczek Medical sięga początków naszej firmy. Z uwagi na fakt, iż nasze produkty są zarejestrowane jako wyroby medyczne, znalazły one swoje zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny zarówno w szpitalach jak i mniejszych klinikach. Pośród produktów dedykowanych medycynie oferujemy nożyczki chirurgiczne do wyciągania szwów, nożyczki chirurgiczne do nacinania tkanek oraz nożyczki typu SuperCut do cięcia bandaży oraz opatrunków.

BLACK1_1600

BLACK & GREY

Niepowtarzalna kolekcja na wyjątkowe okazje. Piękny design wzbogacony o szlachetne, metaliczne, ciemne barwy. Wyjątkowa limitowana edycja, która sprawdzi się doskonale jako elegancki prezent. Produkowane w małych seriach. Niecodzienne.

 Wszystkie nożyczki Renomed charakteryzuje doskonałej jakości, wysoce wytrzymały materiał. To zakup na długie lata. Niezależnie od wybranego modelu czy kolekcji – wszystkie pary odznaczają się ponadczasowym i pięknym designem. Ekskluzywne wykończenia w czarnym i szarym kolorze to propozycja dla tych, którzy chcą, aby ich nożyczki stały się niepowtarzalne. Komfort użytkowania przez długie lata, piękny unikalny kształt oraz eleganckie wykończenie w czarnym lub szarym odcieniu to połączenie, które sprosta wysokim wymaganiom technicznym oraz estetycznym przyszłego użytkownika. Jakość i elegancja zawsze idą w parze.

Już niedługo w sprzedaży przez internet!